Hakkımızda

15 yılın vermiş olduğu tecrübe ile günümüze kadar olan süre içersinde endüstriyel otomasyon sektöründe ürün satışı ve projelendirme konularında sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız.

Müşterilerimize daha iyi çözümler sunabilmek adına ihtiyaç duyulan ürünler ve alternatifleriyle her geçen gün ürün yelpazemizi yenilemekte ve genişletmekteyiz.

Satış öncesi desteğimiz ve satış sonrası desteğimiz ile müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Entes, Atek, Siemens, Delta, Emas, Emko, Mete Enerji, Çetinkaya, Legrand, Üni-T, Bemis, Keller, Wika, Autonics, Hanyoung, Honeywell, Kübler, ifm, Jumo, Schneider gibi alanında lider olan marka malzemeler ve ihtiyaca yönelik olarak Endüstriyel Otomasyon ve Alçak Gerilim Şalt Ürünlerinin satışı konusunda çalışmaktayız.

Konusunda son derece bilgili teknik arkadaşlarımızla birlikte makine imalatçıları, fabrika ve son kullanıcılara yönelik makine otomasyonu ve revizyon çalışmalarına yönelik projelendirme ve anahtar teslimi kurulumlar yapmaktayız. Bunun yanı sıra teknik destek ve eğitim konularında müşterilerimize gerekli tüm desteği vermeye çalışıyoruz.

Misyonumuz,


Deneyimli çalışanlarımızla oluşturduğumuz sağlam kadromuzla birlikte müşterilerimizin ihtiyaç duyduduğu hizmeti tam anlamıyla karşılamak ve memnun olmuş bir yüz ifadesiyle firmamızdan çıkmalarını sağlamak.

Vizyonumuz,


Sürekli gelişen teknolojiyi takip eden ve son teknolojik ürünleri bünyesinde bulundurarak piyasanın nabzını tutan ve yönlendirebilen köklü bir firma olma yolunda ilerlemek.

GENEL

 

 

Markalarımız

Hakkımızda

Amacımız, elektronik ve bilgi teknolojileri konusunda, dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, müşterilerimizin gereksinimlerini ve olabilecek beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler ve hizmetler sunmaktır.

Sosyal Ağ